ilu-ufo.png

Dnes už není nic neobvyklého, že děti na 1. stupni dokážou používat počítač, dokonce jsou v tom opravdu zručné a baví je to.

Proto jsme se rozhodli využít této jejich záliby a připravit pro ně poutavého společníka, který by jim pomohl při přípravě do školy.

Co je Pohádková škola?

Pohádková škola je on-line interaktivní služba, která pomáhá žákům připravit se na vyučování. Kromě toho, že se s její pomocí učí učivo jednotlivých předmětů, získávají také dovednosti v práci s počítačem, které jsou v dnešní době opravdu potřebné. Pohádková škola je vytvořena tak, aby si dítě práci s ní opravdu užilo a aby pro něj nebyla nudná. Z tohoto důvodu jsme "obyčejné" učivo přeložili do jazyka dítěte. Pohádková škola mu je tak blízká, a co je důležité, žáček nemá pocit, že se učí, ale spíše, že si hraje. Cvičení vytvářeli přímo učitelé vyučující na základních školách, kteří nejlépe vědí, jaké znalosti by měl žák získat a jakým způsobem by je měl dostat, aby byla výuka skutečně efektivní.

Komu je Pohádková škola určena?

Pohádková škola je vytvořena pro žáky 1. až 5. ročníku základních škol. Svým obsahem navazuje přímo na učivo, a tak se stává vhodným doplňkem klasické formy vyučování. Obsahuje interaktivní cvičení, v nichž žák získá výklad učiva jemu blízkou formou. Učivo si může dále procvičit např. přiřazováním, doplňováním, pexesem. Získané poznatky si žák ověří pomocí testů.

Naše služba zpracovává všechna témata probíraná v jednotlivých ročnících na běžných vyučovacích hodinách, a to z těchto předmětů:

• Matematika
  • Český jazyk
  • Anglický jazyk

Příklady jednotlivých typů cvičení si můžete prohlédnout zde.

Máte zájem o Pohádkovou školu?

Pokud Vás netradiční on-line škola zaujala a máte zájem o její objednání nebo vyzkoušení, další informace získáte zde.