Pro školy

ilu-sloni.pngCo je Pohádková škola?

Jde o komplexní e-learningovou vzdělávací službu pro výuku jednotlivých předmětů s využitím moderních ICTechnologií. Pohádková škola obsahuje on-line interaktivní cvičení rozčleněná do lekcí, které přímo navazují na RVP.

Tato vzdělávací služba je rozdělena do dvou uživatelských modulů - žákovského a učitelského. Díky tomu může učitel Pohádkovou školu používat i na např. k zadávání domácích úkolů, ověřování aktivity žáků, zadávání testů.

Komu je Pohádková škola určena?

Pohádková škola vznikla ve spolupráci se školami a učiteli.  Je určena žákům 1. až 5. ročníku základních škol. Pro co největší přiblížení se žákům je každý z pěti ročníků zasazen do vlastního tematického prostředí (Doma na dvoře, Pohádky, Džungle, Moje země, Vesmír).

Žáci druhého stupně mohou plynule přejít z Pohádkového školy do Školy za školou, která na ni navazuje.

Naše služba zpracovává všechna témata probíraná v jednotlivých ročnících v běžných vyučovacích hodinách, a to z těchto předmětů:

• Matematika
  • Český jazyk
  • Anglický jazyk

Máte zájem o Pohádkovou školu?

Pokud Vás netradiční on-line škola zaujala a máte zájem o její objednání nebo vyzkoušení, další informace získáte zde.